خرید امنبرای ثبت سفارشات خود تماس حاصل نمایید
تجهیزات بیمارستانی تجهیزات کلینیک زیبایی داروخانه

خرید سرم نرمالسالین / قیمت انواع سرم تزریقی

سرم نرمالسالین

خرید سرم نرمالسالین / قیمت انواع سرم تزریقی

احتمالاً هر کسی که نام سرم را می‌شنود بلافاصله به یاد باکس پلاستیکی پر از مایعی می‌افتد که در زمان بیماری و یا ضعف بدن در درمانگاه‌ها و یا بیمارستان‌ها تزریق کرده است. خوب است بدانید که سرم‌ها انواع مختلفی دارند و محدود به داروهای تزریقی و تقویتی نمی‌شوند.

این واژه به صورت “سروم” (با تلفظ انگلیسی SEER-um) نیز نوشته و خوانده می‌شود. با ما در این مقاله از سری مقالات تجهیزات پزشکی خسروی دانش همراه باشید تا با انواع سرم ها و کاربرد آنها آشنا شوید.

مشتریان می‌توانند جهت خرید انواع سرم تزریقی با شماره تماس ما ۰۹۲۱۲۹۷۸۴۶۸ در ارتباط باشند. کارشناسان فروش ما در خدمت شما هستند تا در صورت نیاز به راهنمایی، به شما کمک کنند.

<yoastmark class=

سرم چیست؟

سِرُم در اصطلاح به مایع شفاف و بی رنگی گفته می‌شود که فاقد هرگونه عنصر یا ماده جامد قابل مشاهده باشد. سرم‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام بسته به خاصیتشان، کاربردهای متفاوتی دارند؛ از برخی کاربردهای این مواد می‌توان به کاربرد درمانی- تقویتی، انجام آزمایش‌های آزمایشگاهی، شست و شو و … اشاره نمود.

انواع سرم

 1. سرم‌های شست و شو: این محصولات به عنوان سروم‌های نمکی مخصوص شست و شو نیز شناخته می‌شوند. از این سرم‌ها برای شست و شوی بینی، دهان، زخم و … استفاده می‌شود.
 2. سرم های نرمال سالین: این سرم ها حاوی آب نمک استریل هستند. و معمولاً برای جایگزینی مایعات از دست رفته و الکترولیت ها استفاده می شوند.
 3. سرم های قندی: این سرم ها حاوی دکستروز، نوعی قند هستند. و معمولاً برای تامین کالری و انرژی استفاده می شوند.
 4. سرم های رینگر: این سرم ها حاوی محلول رینگر هستند که محلول نمکی است که حاوی کلسیم، پتاسیم و منیزیم است. آنها معمولاً برای جایگزینی مایعات از دست رفته و الکترولیت ها و همچنین برای درمان اسیدوز استفاده می شوند.
 5. سرم های خون:این سرم ها حاوی خون کامل یا اجزای خون مانند گلبول های قرمز، پلاکت ها یا پلاسما هستند. آنها معمولاً برای درمان کم خونی، خونریزی یا سایر اختلالات خونی استفاده می شوند.
 6. سرم های ایمونوگلوبولین: این سرم ها حاوی آنتی بادی هستند که به بدن در مبارزه با عفونت کمک می کند. آنها معمولاً برای درمان نقص ایمنی یا عفونت های جدی استفاده می شوند.

نوع سرم تزریقی که استفاده می شود به بیماری یا بیماری خاص و نیازهای فردی بیمار بستگی دارد. سرم های تزریقی می توانند توسط پزشک یا پرستار در بیمارستان، کلینیک یا مطب پزشک تجویز شوند.

محصول فروشی : خرید انواع چسب سی ام

<yoastmark class=

سرم رینگر و کاربرد آن

سرم رینگر محلول مایع داخل وریدی است که پزشک برای درمان دهیدراتاسیون و بازگرداندن تعادل مایعات بدن تجویز می‌کند.

سرم رینگر ۵۰۰ میلی لیتری به عنوان حجم استاندارد استفاده می‌شود و کاربرد آن جبران پتاسیم کاهش یافته بین سلولی در بدن فرد است.

موارد استفاده از سرم رینگر:

 1. جبران مایعات و الکترولیت‌های از دست رفته: این سرم برای جایگزینی مایعات و الکترولیت‌هایی که در اثر اسهال، استفراغ، تعریق بیش از حد یا خونریزی از دست رفته‌اند، استفاده می‌شود.
 2. درمان اسیدوز: اسیدوز وضعیتی است که در آن سطح pH خون پایین‌تر از حد نرمال است. سرم رینگر می‌تواند برای درمان اسیدوز ناشی از اسهال، استفراغ یا سایر بیماری‌ها استفاده شود.
 3. آماده سازی بیمار برای جراحی: قبل از جراحی، ممکن است به بیمار سرم رینگر داده شود تا سطح مایعات و الکترولیت‌های بدن او به حد مطلوب برسد.
 4. درمان شوک: شوک وضعیتی است که در آن جریان خون به اندام‌ها و بافت‌ها کاهش می‌یابد. سرم رینگر می‌تواند برای درمان شوک ناشی از خونریزی، عفونت یا سایر بیماری‌ها استفاده شود.

محصولات فروشی : وسایل پانسمان

سرم نرمال سالین

سرم نرمال سالین و کاربرد آن

سرم نرمال سالین محلول استریل و بدون کالری است که از ۰.۹ درصد سدیم کلرید (NaCl) در آب مقطر تشکیل شده است. این محلول ایزوتونیک است، به این معنی که غلظت نمک آن مشابه غلظت نمک در مایعات بدن انسان است.

کاربردهای سرم نرمال سالین:

 1. جایگزینی مایعات از دست رفته: سرم نرمال سالین برای درمان دهیدراتاسیون ناشی از اسهال، استفراغ، تعریق بیش از حد، خونریزی و سایر شرایط استفاده می‌شود.
 2. حفظ تعادل الکترولیت‌ها: سرم نرمال سالین می‌تواند برای حفظ تعادل الکترولیت‌ها در بدن، به ویژه در بیمارانی که دچار اختلالات الکترولیتی هستند، استفاده شود.
 3. حلال داروها: سرم نرمال سالین می‌تواند به عنوان حلال برای داروهای مختلفی که به صورت وریدی تجویز می‌شوند، استفاده شود.
 4. مرطوب کردن زخم‌ها: سرم نرمال سالین می‌تواند برای مرطوب کردن زخم‌ها و شستشوی آن‌ها استفاده شود.
 5. آماده سازی بیمار برای جراحی: قبل از جراحی، ممکن است به بیمار سرم نرمال سالین داده شود تا سطح مایعات و الکترولیت‌های بدن او به حد مطلوب برسد.
محصول پر فروش: خرید سرنگ ساده و لوئرلاک

سرم سدیم کلراید

 دیگر کاربردهای سرم سدیم کلراید ۹\۰ درصد:

 1. برای افرادی که نمی‌توانند مایعات را به صورت خوراکی مصرف کنند و دچار کم آبی یا هیپوولمی شده‌اند (یا در خطر ابتلا به آن هستند) استفاده می‌شود.
 2. شستشوی بینی : محلول سالین یک محلول شست و شوی بسیار عالی برای بینی به خصوص بعد از جراحی بینی و یا حین سرماخوردگی است. هنگامی که آب نمک از طریق مجاری بینی وارد می‌شود می‌تواند آلرژن‌ها، مخاط و سایر مواد زائد را از بین ببرد. شستشوی بینی می‌تواند علائم گرفتگی بینی را تسکین دهد و به جلوگیری از عفونت سینوسی کمک کند.
 3. شست و شوی زخم‌ها : برای کمک به شستن بریدگی‌ها و زخم‌های بدون عارضه می‌توان از سرم نرمال سالین استفاده کرد. ریختن محلول نمکی بر روی زخم می‌تواند به پاکسازی مواد خارجی و باکتری‎ها کمک کند و احتمال عفونت را کاهش دهد. محلول نرمال سالین باعث بدتر شدن و سوختن زخم نمی‌شود (قبل از استفاده برای شست و شو در زخم های عمیق با یک پزشک حتماً صحبت کنید).
 4. جلوگیری از عفونت بعد از انجام پیرسینگ : قرار دادن و خیساندن یک پیرسینگ جدید در سالین یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از ایجاد عفونت است. سالین به پاک کردن سلول‌های مرده و سایر مواد زائدی که می‌توانند باعث تحریک، ایجاد پوسته پوسته شدن و تورم شوند کمک می‌کند. خوب است بدانید که گرم کردن محلول نرمال سالین به افزایش جریان خون در محل کمک می‌کند.
محصول فروشی فروشگاه : خرید آنژیوکت 

سرم دکستروز

سرم دکستروز و کاربرد آن

سرم دکستروز محلولی استریل و بدون رنگ است که از گلوکز (دکستروز) در آب مقطر تشکیل شده است. این محلول به عنوان منبع کالری و انرژی برای بدن استفاده می‌شود.

کاربردهای سرم دکستروز:

 1. تامین کالری: سرم دکستروز برای تامین کالری در بیمارانی که قادر به خوردن غذا نیستند یا نیاز به کالری اضافی دارند، استفاده می‌شود.
 2. درمان هیپوگلیسمی: هیپوگلیسمی وضعیتی است که در آن سطح قند خون پایین‌تر از حد نرمال است. سرم دکستروز می‌تواند برای درمان هیپوگلیسمی ناشی از مصرف بیش از حد انسولین، گرسنگی یا سایر شرایط استفاده شود.
 3. حفظ تعادل الکترولیت‌ها: سرم دکستروز می‌تواند به حفظ تعادل الکترولیت‌ها در بدن، به ویژه در بیمارانی که دچار اختلالات الکترولیتی هستند، استفاده شود.
 4. حلال داروها: سرم دکستروز می‌تواند به عنوان حلال برای داروهای مختلفی که به صورت وریدی تجویز می‌شوند، استفاده شود.

تفاوت نرمال سالین با رینگر

سرم نرمال سالین و سرم رینگر هر دو محلول‌های استریل و بدون کالری هستند که به صورت داخل وریدی برای درمان کم‌آبی و بازگرداندن تعادل مایعات و الکترولیت‌ها در بدن استفاده می‌شوند. با این حال، تفاوت‌هایی بین این دو سرم وجود دارد:

غلظت سدیم:

 1. سرم نرمال سالین حاوی ۰.۹ درصد سدیم کلرید (NaCl) است.
 2. سرم رینگر حاوی ۰.۸۶ درصد NaCl است.

غلظت کلرید:

 1. سرم نرمال سالین حاوی ۰.۹ درصد کلرید است.
 2. سرم رینگر حاوی ۰.۹۳ درصد کلرید است.

الکترولیت‌های دیگر:

 1. سرم نرمال سالین فقط حاوی سدیم و کلرید است.
 2. سرم رینگر علاوه بر سدیم و کلرید، حاوی پتاسیم، کلسیم و منیزیم نیز است.

کاربردها:

 1. سرم نرمال سالین برای درمان کم‌آبی و هیپوناترمی (کاهش سطح سدیم خون) استفاده می‌شود.
 2. سرم رینگر برای درمان کم‌آبی، اسیدوز متابولیک و هیپوکالمی (کاهش سطح پتاسیم خون) استفاده می‌شود.

محصولات فروشی فروشگاه : خرید انواع کاغذ صافی آزمایشگاهی 

سرم تقویتی

سرم تقویتی چیست؟

سرم تقویتی اصطلاحی کلی است که برای انواع مختلفی از سرم‌ها که برای تقویت و بهبود سلامت بدن استفاده می‌شوند، به کار می‌رود. این سرم‌ها می‌توانند حاوی مواد مغذی مختلفی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و آنتی‌اکسیدان‌ها باشند.

برخی از مزایای استفاده از سرم‌های تقویتی:

 1. تقویت سیستم ایمنی: سرم‌های تقویتی می‌توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری‌ها کمک کنند.
 2. افزایش انرژی: سرم‌های تقویتی می‌توانند به افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی کمک کنند.
 3. بهبود عملکرد ورزشی: سرم‌های تقویتی می‌توانند به بهبود عملکرد ورزشی و ریکاوری عضلات کمک کنند.
 4. جلوگیری از پیری: سرم‌های تقویتی می‌توانند به جلوگیری از پیری زودرس و حفظ سلامت پوست و مو کمک کنند.
 5. درمان کمبود مواد مغذی: سرم‌های تقویتی می‌توانند برای درمان کمبود مواد مغذی در بدن استفاده شوند.

قیمت سرم‌ها

هر سرم بسته به مواد تشکیل دهنده و شرکت سازنده (خارجی یا داخلی) قیمت متفاوتی دارد. در این بین سرم‌های خاص خارجی هزینه بالاتری به خود اختصاص می‌دهند.

فروشگاه تجهیزات پزشکی خسروی دانش در این راستا آماده همکاری با کلینیک‌ها و مراکز درمانی می‌باشد شما می توانید برای سفارشات خود از طریق شماره تماس و واتساپ ۰۹۲۱۲۹۷۸۴۶۸ با ما در ارتباط باشید.

با خرید مرقوم به صرفه و پرداخت در محل با خیالی آسوده کالاهای خود را سفارش دهید.

امیدواریم در این مقاله تجهیزات پزشکی خسروی دانش توانسته باشیم کمکی به شما و جامعه پزشکی کرده باشیم.  با آرزوی توفیق روز افزون برای شما هم میهنان گرامی. شاد، سلامت و تندرست باشید.

نظرات (63)

 1. ویدا کمالی نژاد

  سرم نرمالسالین ۱لیتری می خوام موجود دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر بله

 2. موبینا کریمی زند

  چه مدت طول می کشد تا سرم اثر کنه؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر بستگی به شدت جریان داره معمولا بین ۱۵ تا ۴۵ دقیقه طول میکشه

 3. پیمان میر حسینی

  اطلاعاتی در مورد سرم ها میخواستم با خواندن مقاله شما به آنچه می خواستم رسیدم. لطفاً مقالات کاربردی بیشتری انتشار بدید، با تشکر

  1. مدیر سایت

   سلام باعث خرسندی ماست که تونستیم بهتون کمک کنیم. مقالات دیگر مارا می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید

 4. آنا حق دوست

  چقدر خوب در مورد سرم های تزریقی نوشته اید. من دانشجوی پزشکی هستم و اطلاعات لازم را در این مورد می خواستم و با مطالعه این مطالب به این اطلاعات دست یافتم. ممنون از اینکه وقت گذاشتید و چنین مقاله زیبا، مفید و باکیفیتی را نوشتید.

  1. مدیر سایت

   خوشحالیم که تونستیم به شما کمک کنیم، مرسی از دیدگاهتون

  2. مدیر سایت

   باعث خرسندی ماست که تونستیم رضایتمندی شما را به ارمغان آوریم، شاد، سلامت و تندرست باشید

 5. مرتضی شریعتی نیا

  سرم شستشو می خوام موجود دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر، بله لطفا با ما تماس بگیرید

  2. مدیر سایت

   سلام بله موجوده لطفا برای سفارش با ما تماس بگیرید

 6. بهادر روزبه

  سرم تزریقی می تونه باعث چاقی بشه؟

  1. مدیر سایت

   در برخی موارد استفاده بیش از حد ممکنه عوارضی به دنبال داشته باشه یکی از این عوارض ممکنه چاقی باشه

  2. مدیر سایت

   تو مقاله ما عوارض سرم تزریقی رو مطالعه کنید متوجه خواهید شد. در کل هر چیزی رو بیش از حد استفاده کنید ممکنه عوارضی رو به همراه داشته باشه، چاقی در مصرف سرم زیاد ممکنه در بعضی از افراد رخ بده

 7. مجتبی گنجی

  سرم عوارض هم داره؟؟؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست گرامی بله میتونه عوارض داشته باشه می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما در مورد سرم ها را مطالعه نمایید.

  2. مدیر سایت

   سلام بله لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما در مورد سرم های تزریقی رو مطالعه نمایید

 8. طاهر زبرجرد

  سرم سدیم کلراید ۹ درصد میخوام موجود دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام بله موجوده می تونید با ما تماس بگیرید یا واتساپ پیام بگذارید.

  2. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر، بله موجود هستش لطفا برای سفارشات خود با شماره تماس ما در سایت ارتباط برقرار کنید

 9. سوسن طاهریان

  مرسی از سایت خوبتون

  1. مدیر سایت

   سپاسگذاریم از دیدگاهتون

  2. مدیر سایت

   سلام مرسی از دیدگاه تون، فرجامتان نیک

 10. گلاریا پور جواد

  لطفا قیمت سرم رو بفرمایید

  1. مدیر سایت

   سلام لطفا با ما تماس بگیرید

  2. مدیر سایت

   سلام لطفا واتساپ پیام بدید و یا با ما تماس بگیرید

 11. نگین علیزاده

  واقعاً کارتون درسته مرسی از وبسایت خوبتون

  1. مدیر سایت

   خوشحالیم که تونستیم رضایتمندی شما رو به ارمغان بیاریم، مرسی از دیدگاه شما

  2. مدیر سایت

   مرسی از دیدگاه شما، باعث افتخاره که تونستیم رضایتمندی شما رو به ارمغان بیاریم.

 12. وحید کوثری

  سرم تقویتی می خوام آیا موجود دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام سرم تزریقی نرمالسالین و رینگر موجوده لطفا برای سفارش واتساپ پیام بدید

  2. مدیر سایت

   سلام لطفا برای سفارش با ما تماس بگیرید

 13. رخسانا امینی

  شما تو این مقاله به نکات بسیار خوبی اشاره کردید،ممنون از سایت خوبتون

  1. مدیر سایت

   سپاس از دیدگاهتون، سلامت و تندرست باشید

  2. مدیر سایت

   ممنون از دقت شما و همچنین نظر شما، موفق باشید

 14. گیتا حسن پور

  این نکته خوبیه به خصوص برای کسانی که تازه وارد دنیای پزشکی شده اند
  اطلاعات مختصر اما دقیق و مفید برای به اشتراک گذاری این مطلب از شما متشکرم.

  1. مدیر سایت

   سلام ممنونیم از نظر شما، موفق و موید باشید

  2. مدیر سایت

   باعث خرسندی ماستش رضایتمندی شما، موفق باشید

 15. جهانگیر قلی پور

  سلام وقت بخیر، سرم تزریقی می خواستم تعداد بالا ایا می تونید برامون با قیمت مناسب فراهم کنید؟؟؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر،بله می تونیم تهیه کنیم لطفا تعداد سرم درخواستی خودتون رو برامون تو واتساپ ارسال کنید.

  2. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر، بله لطفا با ما تماس بگیرید

 16. لیدا اصغری

  سرم برای شستشوی بینی می خوام ایا شما سرم دونه ای هم می فروشید؟؟؟

  1. مدیر سایت

   سرم شستشو موجود هستش ولی دونه ای نمی تونیم براتون ارسال کنیم ما توزیع کننده عمده تجهیزات پزشکی هستیم، برای یکی دوتا سرم شستشو میتونید از داروخانه تهیه کنید.

  2. مدیر سایت

   سلام سرم شستشو موجود هستش ولی ارسال دونه ای نداریم لطفا برای یکی دوتا به داروخانه مراجعه کنید، باتشکر

 17. مراد بذری

  سلام برای سالن پرسینگ کاریم سرم شستشو می خوام ممکنه راه ارتباطی رو بهم اطلاع بدید

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر، راه ارتباطی ما شماره های درج شده در سایت هستش، هم می تونید تماس بگیرید هم میتونید واتساپ پیام بذارید

  2. مدیر سایت

   راه ارتباطی ما شماره های درج شده تو سایت هستش می تونید تماس بگیرید یا واتساپ پیام بدید، با تشکر

 18. پرنیا رحمانی فر

  عالیه این وبسایت دمتون گرم

  1. مدیر سایت

   مرسی از دیدگاهتون، موفق باشید

 19. تینا محبی

  سرم برای شستشو زخم توی درمانگاه می خوام ممکنه برام مقدار ۱۰۰عدد سرم شستشو ارسال کنید؟

  1. مدیر سایت

   سلام بله می تونیم براتون ارسال کنیم لطفا واتساپ بهمون پیام بدید

 20. رحیم رفیعی پور

  سلام وقت بخیر، سرم رینگر هم موجود دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام بله سرم رینگر موجوده لطفا با ما تماس بگیرید

 21. میکائیل غلامی

  سرم تقویتی هم دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام انواع سرم ها تو تجهیزات پزشکی خسروی دانش موجوده لطفا برای سفارش واتساپ پیام بدید

 22. حسن محمدی پور

  سلام من محلول نرمال سالین و رینگر ۱لیتری می خوام موجود دارید برام ارسال کنید؟

  1. مدیر سایت

   سلام بله هر دو محصول موجوده لطفا با ما تماس بگیرید

 23. رامبد فلاح چور

  سلام لطفا به نوشتن خوب و با کیفیت بالا ادامه بدید مطالب شما خیلی با ارزشه

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر، مرسی از دیدگاه تون، باعث خرسندی ما هستش رضایتمندی شما

 24. طناز مقانلو

  سلام وقت بخیر، سرم دکستروز هم موجوده تو فروشگاهتون؟

 25. ناهید راهپیما

  قیمت سرم نرمال رو بذارید لطفا

 26. شهریار علوی

  این مقاله عالیه. با تشکر از تیم شما

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات پر فروش

لایت کیور
تجهیزات دندانپزشکی, فروشگاه پزشکی
لایت کیور دندانپزشکی چیست؟ بهترین مدل لایت کیور
روتختی پزشکی یکبار مصرف
البسه یکبارمصرف, تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات کلینیک زیبایی
خرید روتختی یکبار مصرف / ملحفه دو سر کشدار
ابزار پرکاربرد دندانپزشکی
ابزار جراحی, فروشگاه پزشکی
ابزار پرکاربرد دندانپزشکی / انواع ست های دندانپزشکی
پنس پزشکی
ابزار جراحی, فروشگاه پزشکی
خرید پنس جراحی / انواع پنس های جراحی
لوپ پزشکی
فروشگاه پزشکی
خرید لوپ پزشکی / انواع لوپ دندانپزشکی
گوشی پزشکی
تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات پزشکی خانگی, فروشگاه پزشکی
گوشی پزشکی چیست؟ انواع گوشی پزشکی
چکش رفلکس
تجهیزات بیمارستانی, فروشگاه پزشکی
چکش رفلکس چیست؟ کاربرد چکش معاینه
پالس اکسیمتر
تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات پزشکی خانگی, فروشگاه پزشکی
پالس اکسیمتر چیست؟ انواع دستگاه پالس اکسیمتر
پنبه بهداشتی
البسه یکبارمصرف, تجهیزات کلینیک زیبایی
قیمت پنبه بهداشتی / پنبه بهداشتی ۱۰۰ گرمی
دهان بازکن
تجهیزات دندانپزشکی, فروشگاه پزشکی
انواع دهان بازکن / ویژگی های دهان بازکن دندانپزشکی
تیغ جراحی
ابزار جراحی, البسه یکبارمصرف, تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات دندانپزشکی, تجهیزات کلینیک زیبایی
انواع تیغ بیستوری / خرید تیغ جراحی
بن ماری آزمایشگاهی
تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات بیمارستانی, فروشگاه پزشکی
بن ماری آزمایشگاهی / کاربرد انواع دستگاه بن ماری
ساکشن دندانپزشکی
تجهیزات دندانپزشکی, فروشگاه پزشکی
ساکشن دندانپزشکی چیست؟ انواع ساکشن دندانپزشکی
موتور ایمپلنت
تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات دندانپزشکی, فروشگاه پزشکی
موتور ایمپلنت چیست؟ انواع موتور ایمپلنت
سانتریفیوژ آزمایشگاهی
تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات بیمارستانی, فروشگاه پزشکی
سانتریفیوژ  چیست؟ انواع سانتریفیوژ آزمایشگاهی
دستگاه فور
تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات دندانپزشکی, فروشگاه پزشکی
دستگاه فور چیست؟ انواع دستگاه فور آزمایشگاهی
خرید گاز استریل و غیر استریل
البسه یکبارمصرف, تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات کلینیک زیبایی, داروخانه
گاز استریل و غیر استریل طبی / خرید گاز استریل پزشکی
فشارسنج
تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات پزشکی خانگی, فروشگاه پزشکی
دستگاه فشارسنج چیست؟ انواع فشارسنج پزشکی
رطوبت ساز
تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات پزشکی خانگی, فروشگاه پزشکی
دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ انواع دستگاه اکسیژن ساز
صندلی-تابوره-پزشکی
تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات دندانپزشکی, فروشگاه پزشکی
صندلی تابوره چیست؟ انواع صندلی تابوره
تشک مواج
تجهیزات بیمارستانی, تجهیزات پزشکی خانگی, فروشگاه پزشکی
تشک مواج چیست؟ انواع تشک زخم بستر
فیلدهایی را که نشان داده می شوند انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسه
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • شرح
 • محتوا
 • ویجت
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • ویژگی های سفارشی
Click outside to hide the compare bar
مقایسه